Конференції

30 травня 2024 року відбулася XIX Всеукраїнська науково-практична конференція 📚 здобувачів вищої освіти і молодих учених "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, АНАЛІЗ, КОНТРОЛЬ І ОПОДАТКУВАННЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ" 📊, яку було організовано кафедрою обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування спільно із закладами-партнерами 🤝 на базі Львівського торговельно-економічного університету 🏫. Конференція включена до Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році 📅 (Лист ІМЗО від 04.01.2024 №21/08-7). 

Метою конференції є залучення студентів і молодих учених до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді у сфері обліку, оподаткування, аналізу і контролю 📈. За підсумками конференції буде сформовано збірник матеріалів 📖, який, сподіваємося, стане чудовим підгрунттям для подальших наукових розвідок здобувачів освіти та молодих науковців 🌟.

23 травня 2024 року студенти та викладачі взяли участь у Міжнародній конференції "Розвиток промисловості та суспільства". Програмою конференції було передбачено  проведення пленарного засідання за участю керівників ЗВО України, органів державної і місцевої влади та керівників підприємств  різних галузей промисловості, представників  бізнес-структур.

26 квітня 2024 року викладачі кафедри ООПУА прийняли участь у 4-ї Міжнародній конференції з корпоративного менеджменту, де асистент кафедри Денисенко Діана Олександрівна виступила з презентацією та представила результати своїх наукових досліджень.

Дякуємо організаторам, особисто професору Мігус Ірині Петривні за запрошення та цікаву, актуальну,  корисну інформацію на воркшопі. 

20 березня 2024 року асистент кафедри ООПУА Денисенко Діана Олександрівна взяла участь у конференції FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті.

Конференція FinLit Forum була присвячена питанням розвитку фінансової грамотності в шкільній освіті. У ній взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, фінансових установ, шкіл та інших зацікавлених сторін.

Денисенко Діана Олександрівна активно брала участь у роботі конференції, прослухала доповіді та взяла участь у дискусіях. Її участь у конференції свідчить про її зацікавленість у питаннях розвитку фінансової грамотності та бажання підвищувати свою компетенцію в цій сфері.

TALAN_certificate.pdf

15.01.2024 року відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Майбутнє-аудит”, присвячена пам’яті професора Нусінова Володимира Яковича.

Конференція проходила у змішаному форматі – офлайн у Криворізькому національному університеті та онлайн з використанням Google Meet.


Мета конференції:  вшанування спадщини та внеску видатного вченого професора Володимира Яковича Нусінова у розвиток науки та освіти, а також сприяння обміну знаннями, ідеями та дослідженнями серед наукової спільноти з метою надання подальшого поштовху для розвитку наукових досліджень та освіти в галузі обліку, оподаткування, економіки, маркетингу, фінансів, публічного управління та адміністрування, менеджменту, права. 

Організатори конференції:

Криворізький національний університет (Україна)

Scientific Center of Innovative Research OÜ (Estonia)

WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poland)

AMET University (India)

Запорізький національний університет (Україна)

Полтавський торговельно-економічний університет (Україна)

Дніпровський державний аграрно-економічний університет (Україна)

Університет митної справи та фінансів (Україна)

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу (Україна)

Дніпропетровське територіальне відділення Спілки аудиторів України

З вітальними словами до учасників конференції виступили:

Ректор Криворізького національного університету, д-р. техн. наук, професор Ступнік М.І.

Завідувачка кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування КНУ, канд. екон. наук, доцент Адамовська В.С.

Засновнця Center of Innovative Researches OÜ (Естонія) д-р. екон. наук, професор Мігус І.П.

Проректор з міжнародного співробітництва WSHIU University (Польща), д-р. екон. наук, професор Колісніченко Пауліна.

Доктор наук AMET Business School, Університет AMET, Ченнаї (Індія), Сандіп Кумар Гупта.

Професор кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку КНУ, д-р. екон. наук, професор Турило А.М.

Фінансовий директор ТОВ «Інвестиційний фонд «Смарт», канд. екон. наук., доцент Молодецька О.М.

Екс-віце-президент Спілки аудиторів України Крапивко М.Л.

Завідувачка  кафедри менеджменту і адміністрування КНУ, д-р. екон. наук, професор Варава Л.М.

Доцент кафедри економіки, організації та управління підприємствами КНУ, канд. екон. наук, доцент  Рябикіна Н.І.  

Доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку КНУ, канд. екон. наук, доцент Кашубіна Ю.Б.

Провідний науковий співробітник відділу господарсько-правових досліджень проблем економічної безпеки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», д-р. юрид. наук, доцент  Олюха В.Г.

Доцент кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування КНУ, канд. екон. наук., доцент Міщук Є.В.  

Завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту, д-р. екон. наук, професор Меліхова Т.О.

Завідувачка кафедрою маркетингу Університету митної справи та фінансів, канд. екон. наук, доцент Хурдей В.Д.

Професор Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», д-р. екон. наук, професор Кулик В.А.


Колеги згадували про професора Володимира Яковича Нусінова як про видатного науковця, відповідального наукового керівника кандидатських та докторських дисертацій, під керівництвом якого захистилися його аспіранти та докторанти. 

Нусінов В.Я. започаткував першу на факультеті конференцію, яка мала статус міжнародної. Конференція “Майбутнє-аудит”  вперше проводилася як Всеукраїнська (2004 рік), а у 2008 році - як Міжнародна.

Володимир Якович був не лише видатним вченим, а й різносторонньо розвиненою талановитою людиною: він був і математиком, і бухгалтером, і аудитором. і економістом, і фінансистом, і фахівцем з оцінювання та експертом з цінних паперів та корпоративного управління тощо.

Його послідовники згадували про його людяність, порядність та відчуття справедливості. Він був людиною, яка випромінювала світло, енергію, фантанувала нові ідеї. Він заряджав, надихав та мотивував інших.

Колеги згадували про його наукові досягнення, що стали фундаментом наукових шкіл та течій. Вони розповіли про його наукові здобутки, які стали і будуть основою та джерелом натхнення для творення передової науки в нашій країні.

Володимир Якович мав беззаперечний авторитет мудрої та розсудливої людини, компетентного та досвідченого керівника, сповненого креативних ідей та визначного вченого. 

Започаткована Нусіновим В.Я. конференція продовжує його діяльність на науковому терені як важливий форум обміну ідеями та досвідом. Вона збирає разом як провідних так і молодих науковців з усього світу, щоб обговорити актуальні проблеми та напрямки розвитку науки. Конференція “Майбутнє - аудит” є джерелом нових знань і відкриттів, платформою для підготовки майбутніх науковців, інструментом для розвитку наукової співпраці, доказом його внеску у розвиток науки.


До початку роботи конференції до організаційного комітету надійшло понад 160 тез від понад 200 учасників зі всієї України, зокрема від представників науково-педагогічного персоналу та здобувачів освіти таких закладів: ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І.Долишнього НАН України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський національний університет технологій та дизайну, Національний університет харчових технологій, Львівський національний університету імені Івана Франка, Львiвський нaцiонaльний університет ветеринaрної медицини тa бiотехнологiй iменi С.З. Ґжицького, Національний авіаційний університет, Полтавський державний аграрний університет, Одеський національний економічний університет, Сумський національний аграрний університет, Луцький національний технічний університет, Хмельницький національний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Відокремлений структурний підрозділ «Вовчанський фаховий коледж ДБТУ», Маріупольський державний університет, Відокремлений структурний підрозділ «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу» Уманського національного університету садівництва, Приазовський державний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», Миколаївський національний агарний університет, Український державний університет науки і технологій, Університет митної справи та фінансів, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ-Тернопіль), Чернівецький торговельно-економічний інститут, Харківського національного економічного університету Семена Кузнеця, Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», ВСП «Любешівський технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету», Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу. 

З доповідями на конференції виступили:

Денисенко Д.О., асистент кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування за темою “Державна політика цифровізації публічного адміністрування”.

Хомин Петро Якимович, професор, д.е.н., Akademia Kujawsko-Pomorska (Польща) з темою “Wady rachunkowości w kontekście zarządzania przedsiębiorstwem” (“Недоліки бухгалтерського обліку в контексті менеджменту підприємства”).

Поросла П.В., асистент кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування з темою “Ефективність штучного інтелекту в обліку та аудиті”.

Турило А.А., професор кафедри економіки, організації та управління підприємствами, д.е.н., професор з темою “Роль людського капіталу в сучасному бізнесі”.

Ланченко Євгеній Олександрович, доцент кафедри економіки Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, доцент з темою “Напрями розвитку малого агропідприємництва в умовах сьогодення”.

Фербей Галина, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра спеціальності «Облік і оподаткування» Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету з темою “Проблеми та окремі аспекти розвитку вітчизняного товарного бізнесу в умовах воєнного стану”.


Відео зустрічі можна переглянути за покликанням ______


Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї конференції!




Матеріали конференції

5-6 грудня 2023 року викладачі та студенти кафедри ООПУА взяли участь у Міжнародній науково-практичної конференції Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету «Сучасні виклики та напрями вдосконалення в економічній та технічній наукових сферах» 

Адамовська В.С. – к.е.н., доцент, завідувач кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету увійшла до організаційного комітету конференції.


Матеріали конференції

24 листопада 2023 року викладачі та студенти кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету взяли участь у ІІІ Міжнародній конференції «Взаємовідносини державного управління та менеджменту суб’єктів господарювання». 

Організатори конференції:

Науковий центр інноваційних досліджень, Естонія

Криворізький національний університет, Україна

Дніпровський університет митної справи та фінансів, Україна

Запорізький національний університет, Україна

Університет Джадара, Йорданія

Академія прикладних наук WSHIU, Польща

Дюссельдорфський університет імені Генріха Гейне, Німеччина

Університет Адама Міцкевича, Польща

Національний університет біоресурсів і природокористування України, Україна

Полтавський університет економіки і торгівлі, Україна

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Україна

Університет AMET, Індія

Національний університет охорони здоров’я України імені Шупика, Україна

Форма участі: дистанційна

Робочою мовою конференції була англійська.

Мета конференції: обговорення актуальних питань теорії та практики державного управління, менеджменту, маркетингу, бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту, економіки та фінансів на рівні держави та місцевого самоврядування, а також окремих підприємств.

Конференція проводилася за такими напрямами:

Секція 1. Загальні принципи та практика державного управління.

Секція 2. Показники діяльності державних і приватних підприємств: менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік, оподаткування, аудит, економіка та фінанси.

Секція 3. Проблеми та перспективи реформування державного управління.

Завідувач кафедри ООПУА за традицією взяла вітальне слово.

На конференції виступили з доповідями студентки другого (магістерського) рівня вищої освіти:

1. Денисенко Діана (спеціальність Публічне управління та адміністрування)

2. Вишняк Ганна (спеціальність Публічне управління та адміністрування)

3. Поросла Поліна (спеціальність Облік і оподаткування).


Матеріали конференції

📌02 червня 2023 року у Львівському торговельно-економічному університеті (м. Львів) відбулася XVIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Бухгалтерський облік, аналіз, контроль і оподаткування: стан, проблеми та перспективи розвитку», співорганізатором якої стала кафедра обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування.

🖇️ Разом із Криворізьким національним університетом до організації конференції долучилися Полтавський університет економіки і торгівлі, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Державний університет «Житомирська політехніка», Одеський національний економічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

🎤На пленарному засіданні виступила магістрант І року навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Дар’їна В. О. з темою: «Актуальні питання обліку виробничих запасів», науковий керівник: к.е.н., доц. Міщук Є.В. Доповідь Віти відзначили як таку, що яскраво ілюструє специфіку обліку промислових підприємств м. Кривого Рогу.

🙏Колектив кафедри ООПУА хотів би висловити щиру подяку Львівському торговельно-економічному університету за чудову можливість долучитися до наукового заходу. Ця можливість надала нам змогу обмінятися досвідом, представити наші дослідження та ознайомитися зі схожими проєктами від інших учасників конференції.

Особлива вдячність висловлюється к.е.н., доценту Чабанюк Одарці Михайлівні за її неймовірні зусилля та високий рівень організації конференції. Вона проявила великий професіоналізм у підготовці та координації події, забезпечивши гладку та успішну реалізацію наукового заходу. Її уважність до деталей, турбота про кожного учасника та планування кожного етапу конференції були на високому рівні.

Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!❤️❤️❤️

Матеріали конференції

📌26.05.2023 року представники кафедри ООПУА взяли участь в секційному засіданні Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства», яка проводилася на базі Криворізького національного університету 👍

💎К.е.н., доцент, доцент кафедри ООПУА Міщук Євгенія Володимирівна виступила з доповіддю щодо популяризації науки👍

💎Здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Публічне упраління та адмністрування" Дар’їн Іван Віталійович виступив з доповіддю на тему: "Роль діяльності державних посадових осіб на звільнених від окупації територіях з позиції захисту національних інтересів"👍

🖇️25.05.2023 р. доцент кафедри ООПУА Голобородько Тетяна та студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Публічне управління та адміністрування Денисенко Діана доєдналися як слухачі до пленарного засідання ІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ», яка проводилася Мелітопольським державним педагогічним університет імені Богдана Хмельницького (м. Запоріжжя).

💎На засідпанні були презентовані різні наукові дослідження з теми цифровізації.

Пані Тетяна, одним із напрямів дослідження якої є цифровізація економіки та суспільства, та Діана, яка планує обрати тему магістерського дослідження щодо державної політики цифровізації, вдячні доповідачам за надзвичайно корисну, практичну та актуальну (подекуди випереджаючу час) інформацію🙏

⭐⭐⭐⭐⭐Це була не просто корисна, але й надихаюча та повна інсайдів зустріч.

🖋️28.04.2023 р. викладачі кафедри ООПУА та студенти спеціальностей "Облік і оподаткування", "Публічне управління та адміністрування" долучилися до роботи Міжнародної науково-практичної конференції «ЦИФРОВЕ СУСПІЛЬСТВО: УПРАВЛІННЯ, ФІНАНСИ ТА СОЦІУМ», що відбулася на базі університету МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ (м. Дніпро).

🌟Активний інтерес викликали актуальні доповіді спікерів секції "Новітні технології публічного управління в епоху цифровізації", організаторкою якої була Борисенко Ольга Петрівна, д.держ.упр, проф., професорка кафедри публічного управління та митного адміністрування університету Митної справи та фінансів.

Викладачі та студенти кафедри ООПУА взяли участь у 2-й Міжнародній конференції з питань взаємовідносин державного управління та менеджменту суб’єктів господарювання, яка відбулася он-лайн 12 листопада 2022 року в м. Таллінн, Естонія.

Метою конференції було обговорення актуальних питань теорії та практики державного управління, менеджменту, бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту, економіки та фінансів на рівні держави та місцевого самоврядування, а також окремих підприємств.

Мова проведення конференції: англійська.

Завідувач кафедри ООПУА канд. екон. наук, доцент Адамовська В.С. виступила з вітальною промовою англійською як представник організатора проведення конференції Криворізького національного університету.

На конференції виступила здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Ганна Вишняк З доповіддю на тему: «Концепція Good Governance як приклад для нової моделі публічного управління в Україні».

16.11.2022 відбувалася VІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

Студентка групи ПУА-21 Лі Наталія виступила з презентацією на тему: "Державне управління у сфері ресурсо- та енергозбереження".

Науковий керівник: завідувач кафедри ООПУА, канд. екон. наук Адамовська В.С.

Студенткою розглянуті питання щодо ресурсозаощадження, використання альтернативних джерел енергії, удосконалення законодавчої бази та охорони довкілля.