Про спеціальність D1 «Облік і оподаткування»
Про спеціальність D4 «Публічне управління та адміністрування»
Про спеціальність D5 «Маркетинг»
Доєднуйтеся до нас в соціальних мережах
У 2024 р. студенти – маркетологи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0. Імпульс освіти» конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів» (https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html). Цим конкурсом у межах соціального проєкта ”Scholarship в Україні” організатори підкреслили важливість роботи українських освітніх закладів саме в цей важкий час для всіх. Дійсно, кафедра маркетингу, обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування працює, надає освіту, знаходить можливості адаптувати її до сьогодення - це важлива праця! У конкурсі беруть участь студенти спеціальності D5 Маркетинг Кирило Тріль і команда у складі Аліни Сокол та Віталія Маринича
Робота Аліни Сокол та Віталія Маринича
Розробник: Тріль Кирило
16 квітня відбувся фінал ігор з волейболу спартакіади КНУ.
Студентки кафедри Оболоник (група М-24) і Сінько Анастасія (група ПУА- 22) грали в складі команди ФЕУБ.
Факультет виборов 5-місце серед команд!
Професорка Криворізького національного університету Євгенія Міщук долучилася
до експертизи освітньої програми ХДАЕУ
09 квітня 2025 р. професорка кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного
управління Криворізького національного університету, гарант ОПП Маркетинг Євгенія
Міщук взяла участь в експертизі освітньо-професійної програми «Маркетинг» першого
(бакалаврського) рівня вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного
університету. Її залучення як зовнішнього експерта дало змогу здійснити всебічний аналіз
змісту програми, її відповідності сучасним вимогам ринку праці та забезпечити посилення
академічної якості підготовки фахівців.
Участь у такій експертизі є взаємно корисною для обох сторін: вона сприяє професійному
зростанню гарантів освітніх програм, дозволяє обмінюватися досвідом у галузі розробки
та реалізації освітніх програм, а також зміцнює міжуніверситетські зв’язки в системі
вищої освіти України.
Під час зустрічі також досягнуто попередньої домовленості про підписання угоди про
співпрацю між Криворізьким національним університетом і Херсонським державним
аграрно-економічним університетом. Очікується, що ця угода стане підґрунтям для
подальшої співпраці у сфері освіти, науки та академічної мобільності.
Студенти кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління (МООПУ) груп М-24, ПУА-22 та ОП-22 взяли активну участь у нещодавньому Ярмарку професій з 24.03.205 по 30.03.2025 рік, де вони мали можливість поспілкуватися з учнями старших класів та розповісти їм про переваги навчання на їхніх спеціальностях.
Майбутні маркетологи, фахівці з публічного управління та обліковці радо ділилися власним досвідом навчання, розповідали про цікаві предмети, можливості для стажування та перспективи працевлаштування після закінчення університету. Школярі проявили великий інтерес до представлених спеціальностей, ставили багато запитань та отримали вичерпні відповіді від студентів.
Участь у Ярмарку професій стала чудовою нагодою для студентів кафедри МООПУ продемонструвати свої комунікативні навички, а також допомогти майбутнім абітурієнтам зробити усвідомлений вибір своєї майбутньої професії.
Відтепер студенти спеціальностей D1 Облік і аудит, D4 Публічне управління та адміністрування, D5 Маркетинг можуть брати участь у програмах академічної мобільності між провідними закладами вищої освіти України. За ініціативою кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління підписано договір про академічну мобільність із Запорізьким національним університетом. Щиро дякуємо колегам з кафедри маркетингу та управління персоналом ЗНУ та сподіваємося на взаємну плідну співпрацю у підготовці студентів, конкурентоспроможних на ринку праці.
Текст документу: посилання
Міжнародна конференція
Кафедра ООПУА організувала 4-у Міжнародну конференцію "Relationship between public administration and business entities management-2024", яка успішно відбулася онлайн 29 листопада 2024 року.
Конференція об’єднала під своєю егідою представників різних країн, університетів та галузей. Серед учасників були представники з Естонії, України, Польщі, Йорданії, Австрії та Індії, що підкреслило її міжнародний статус.
Співорганізатори заходу:
Scientific Center of Innovative Research OÜ
Академія прикладних наук WSHIU, Польща
CMR University, Індія
Jadara University, Йорданія
Конференція зосередила увагу на актуальних питаннях теорії та практики публічного управління, менеджменту, маркетингу, обліку, оподаткування, аудиту, економіки та фінансів.
У межах конференції було проведено воркшоп на тему: "Artificial intelligence in scientific and educational marketing", який також мав значний успіх серед учасників. Учасники отримали практичні знання та сертифікати про міжнародне підвищення кваліфікації (6 кредитів ECTS).
Дякуємо всім організаторам, і учасникам за активну участь у конференції та воркшопі!
Меморандум про співпрацю між Асоціацією Союзу бізнесу міста та КНУ
31.10.2024 року відбулася знакова подія – підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією Союзу бізнесу міста та Криворізьким національним університетом. Цей документ поклав початок новому етапу взаємодії між освітянською та бізнесовою спільнотами регіону.
Велика подяка за сприяння у підписанні меморандуму ректору Криворізького національного університету Миколі Ступніку та виконавчому директору Асоціації «Союз Бізнесу Кривого Рогу" Михайлу Мармеру.
Ініціатива підписання меморандуму належить професорсько-викладацького складу кафедри ООПУА ТА ЕОУП факультету економіки та управління бізнесом.
Незабаром очікуємо на нові спільні проєкти та ініціативи.
Шановні працівники КНУ, випускники бакалаврських освітніх програм, магістранти, аспіранти, докторанти!
Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) запрошує всіх бажаючих долучитись до Резерву працівників державних органів для роботи на де окупованих територіях - Резерву відновлення.
Метою створення такого Резерву є забезпечення персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, які утворені або відновили роботу на де окупованих територіях України
Зарахування до Резерву відновлення здійснюється на підставі анкети, що заповнюється в електронній формі - сама анкета і реєстраційна форма розміщені за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua/
Крім того, НАДС спільно з Вищою школою публічного управління проводить освітній марафон – підвищення кваліфікації для осіб, зарахованих до Резерву відновлення (безкоштовно).
Детальніше про освітній марафон від НАДС тут: https://hs.gov.ua/announcements/osvitnij-marafon/
Офіційно про Резерв відновлення – у листі від НАДС.
Вельмишановні студенти та колеги!
Радо повідомляємо, що КНУ в проєкті Ukraine Global Faculty, у межах якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії.
👍 100% онлайн формат;
👍 доступ до архіву лекцій 24/7;
👍 контент англійською з синхронним перекладом на українську;
👍 широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
👍 спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
👍 можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
👍 сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
👍 безкоштовний доступ для всіх учасників.
Ukraine Global Faculty реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 університетів стали партнерами UGF.
Як студентам/аспірантам/викладачам взяти участь в UGF?
Поради від адміністраторів проєкту:
Зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши For Participants: SIGN IN
Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. По мірі формування груп слухачів викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.
Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англ чи укр). Задавайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.
Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).
Слідкуйте за нашими новинами на сайті ugf.academy та телеграм каналі t.me/UkraineGlobalFaculty. Ми будемо повідомляти вас про нові лекції та контриб’юторів.
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції – звертайтесь до UGF: info@ugf.academy.
Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).
Розширюйте свій професійний нетворк і розвивайтесь разом з
Ukraine Global Faculty та Криворізьким національним університетом!
Викладачі кафедри ООПУА 16.05.2024 р. приєдналися до флеш-мобу до Всесвітнього дня вишиванки! 👕🪡💮 Це свято створене для збереження давніх українських традицій вишивання та носіння етнічного одягу.
17 квітня 2024 року на базі ФК Кривбас відбулося підписання меморандуму між клубом та Криворізьким національним університетом
Починаючи з липня 2018 року, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» став приймати на екскурсії не тільки дітей, чиї батьки працюють на підприємстві, але і школярів, студентів, а також представників громадськості - жителів і гостей міста.
19.03.2023 року здобувачі вищої освіти відвідали підприємство з екскурсією на виробництво.
Успішне завершення навчання за програмою академічної мобільності
Криворізький національний університет на підставі Угоди про співпрацю з WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (м. Познань, Польща) від 10.08.2023р. № 22 - od направив на навчання за програмою академічної мобільності здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3-го курсу денної форми навчання:
- Компанієць Тетяну Вікторівну (гр. ОП-21, спеціальність 071 Облік і оподаткування)
- Гузь Марію Тарасівну (гр. ПУА-21, спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування).
Здобувачі вищої освіти успішно завершили навчання за програмою академічної мобільності.
Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам з WSHIU Akademia Nauk Stosowanych за надану можливість для студентів кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету взяти участь у цінному проєкті.
15.01.2024 року відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Майбутнє-аудит”, присвячена пам’яті професора Нусінова Володимира Яковича.
Мета конференції: вшанування спадщини та внеску видатного вченого професора Володимира Яковича Нусінова у розвиток науки та освіти, а також сприяння обміну знаннями, ідеями та дослідженнями серед наукової спільноти з метою надання подальшого поштовху для розвитку наукових досліджень та освіти в галузі обліку, оподаткування, економіки, маркетингу, фінансів, публічного управління та адміністрування, менеджменту, права.
Колеги згадували про професора Володимира Яковича Нусінова як про видатного науковця, відповідального наукового керівника кандидатських та докторських дисертацій, під керівництвом якого захистилися його аспіранти та докторанти.
Нусінов В.Я. започаткував першу на факультеті конференцію, яка мала статус міжнародної. Конференція “Майбутнє-аудит” вперше проводилася як Всеукраїнська (2004 рік), а у 2008 році - як Міжнародна.
Володимир Якович був не лише видатним вченим, а й різносторонньо розвиненою талановитою людиною: він був і математиком, і бухгалтером, і аудитором. і економістом, і фінансистом, і фахівцем з оцінювання та експертом з цінних паперів та корпоративного управління тощо.
Його послідовники згадували про його людяність, порядність та відчуття справедливості. Він був людиною, яка випромінювала світло, енергію, фантанувала нові ідеї. Він заряджав, надихав та мотивував інших.
Колеги згадували про його наукові досягнення, що стали фундаментом наукових шкіл та течій. Вони розповіли про його наукові здобутки, які стали і будуть основою та джерелом натхнення для творення передової науки в нашій країні.
Володимир Якович мав беззаперечний авторитет мудрої та розсудливої людини, компетентного та досвідченого керівника, сповненого креативних ідей та визначного вченого.
Започаткована Нусіновим В.Я. конференція продовжує його діяльність на науковому терені як важливий форум обміну ідеями та досвідом. Вона збирає разом як провідних так і молодих науковців з усього світу, щоб обговорити актуальні проблеми та напрямки розвитку науки. Конференція “Майбутнє - аудит” є джерелом нових знань і відкриттів, платформою для підготовки майбутніх науковців, інструментом для розвитку наукової співпраці, доказом його внеску у розвиток науки.
До початку роботи конференції до організаційного комітету надійшло понад 160 тез від понад 200 учасників зі всієї України.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї конференції!
Dr Renu Sharma, Professor/Consultant, Footwear Design and Development Institute , Noida
22.11.2023 р. до студентів кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету завітали професори з Індії із гостьовою лекцією на тему «Навички ведення переговорів».
Dr. Sandeep Kumar Gupta, Ph.D., Professor, Centre for Statistics, Modelling and Simulation, AMET Business School, Faculty of Management Studies, AMET University, Chennai
З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 .
На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок.
На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб (710 очно та 150 дистанційно).
За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали з 19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія, Чехія, Болгарія, Румунія, Польща, Грузія та інші
Але головною подією Фестивалю, як завжди, став міжнародний Конкурс інноваційних стартап-проєктів, в якому взяли участь команди з 16 міст України та позаконкурсні проєкти Японії, Німеччини, США, Португалії, Іспанії. Виступи учасників оцінювало Міжнародне журі.
Серед представлених доробків проєкт команди Криворізького національного університету «FreeBreathing» за результатами голосування став переможцем конкурсу стартап-проєктів у номінації «Вирішення проблем потенційних клієнтів» в секції «Енергетичні і екологічна безпека, «зелена енергетика»!
Над проєктом працювали:
Адамовська Вікторія – завідувач кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування, канд. екон. наук, доцент;
Денисенко Діана – здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»;
Борисенко Аліна – здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»;
Тітенок Максим – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології»;
Нужда Артем – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Комп'ютерні науки».
Запрошуємо прийняти участь у фінансовому тренінгу «Життєвий капітал».
«Життєвий капітал» - це інтелектуальна імітаційна гра-симулятор, українське ноу-хау в сфері навчання фінансовій грамотності; технологія, яку номіновано на Премію ООН у 2018 році за досягнення у вирішенні стратегічної цілі сталого розвитку у напряму «боротьби із бідністю».
Тренінг-гра проводиться в рамках національного проекту з фінансової грамотності.
Гру проводять тренери з фінансової освіти, амбасадори Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: Віра Анатоліївна Шепелюк та Тетяна Василівна Голобородько, кандидати економічних наук, доценти кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету.
Під час гри-симуляції учасники навчаться формувати та реалізовувати тактику та стратегію досягнення поставлених перед собою завдань для забезпечення особистої фінансової свободи. Гра дає можливість виявити власні фінансові поведінкові характеристики гравців щодо обліку своїх доходів та витрат, важливості інвестування, порівняння та оцінки різних проєктів.
Гра проводиться щочетверга з 10.00 до 13.00 за попереднім записом.
Контактна особа: Тетяна Василівна Голобородько (067 770 53 15)
16 вересня студенти кафедри ООПУА долучилися до осінньої толоки від АрселорМіттал Кривий Ріг.
🌱Студенти отримали можливість внести свій вклад у захист навколишнього середовища.
🌱Студенти розвинули екологічну свідомість та відповідальність.
🌱Студенти розвивали навичку працювати в команді та співпрацювати з іншими людьми.
🌱Студенти отримали позитивні емоції від спільної роботи та досягнення спільної мети.
Щира вдячність за організацію такого соціального значимого заходу🙏
До Дня молоді 10.08.2023 р. в.о. міського голови Юрій Вілкул привітав молодь Кривого Рогу зі святом та вручив 40 юнакам і дівчатам міські відзнаки та стипендії ім. В. Бизова молодим науковцям.
У Кривому Розі майже 180 тисяч мешканців - це активна, творча, талановита молодь віком від 14 до 35 років. 83 тисячі молодих людей – працівники підприємств, 27 тисяч – студенти, які здобувають освіту у закладах вищої та фахової передвищої освіти, 70 тисяч – учнівська молодь.
Для розвитку та самореалізації молоді діє муніципальна молодіжна програма «Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу», на виконання якої 200 найталановитіших юнаків та дівчат щороку отримують міські відзнаки за досягнення в культурі, спорті, науковій та інтелектуальній діяльності, за розвиток молодіжного, волонтерського руху.
Зараз у місті відновила роботу школа стартапів. Досвідчені викладачі навчали молодь інноваційному підприємництву та практиці запуску стартап-кампаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій, формуванню бізнес-кейсів проєктів. Вже відібрані найкращі проєкти, які візьмуть участь в інкубації.
З таким проєктом працює команда кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету у складі завідувача кафедри Вікторії Адамовської та найкращих студентів Діани Денисенко та Аліни Борисенко.
До Дня молоді подяку за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність отримала магістрантка спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Денисенко Діана !!!
Вітаємо 💪🥳🥳🥳
Викладачі та студенти кафедри ООПУА взяли участь в KNU FEST - 2.0 loading🌟🌟🌟🌟🌟
Вони не лише представляли локацію ФЕУБ, а й прийняли участь в квестах інших факультетів🔥🔥🔥
Це було справжнє свято до Дня науки, можливість поспілкуватися, відпочити та налаштуватися на нові звершення❤️
Це свято стало можливим завдяки силі та відвазі захисників нашої держави. Щира вдячність за те, що ми можемо працювати🙏
16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” в Міністерстві освіти і науки відбулося відзначення Дня єднання.
Викладачі кафедри разом із колегами доєдналися до Всеукраїнського флешмобу до дня Єднання
Які стосунки у викладачів з випускниками❓
А ось такі: спілкуємося як друзі, радіємо за досягнення один одного, запрошуємо для проведення тренінгів та лекцій, разом ходимо на екскурсії👟👟
Чудовий день разом🌞
Екскурсія Карачунівська осінь 🍁🍁🍁
Дата: 07.10.2021 р.
👍Надзвичайно цікава та весела екскурсія до кар'єру ПівдГЗК.
Студенти та викладачі кафедри ООПУА відвідали не лише дивовижне місце з надзвичайним краєвидом🌈
Музей підприємства виявився одним із сучасних європейських представників культурних закладів. В музеї були не лише цікаві експонати, а й інтерактивні вистави💫
Відвідали також музей гірничої техніки під відкритим небом🚀
Це незабутні враження та емоції 🎉🎉🎉
Тренінг Життєвий капітал💰
Реакція студентів однозначна: вони у захваті🤩
Камарук Ліля (група ПУА-18)
Побувавши на грі, я не лише розважилась, але й здобула цікавий досвід щодо того, як збільшити та утримати свій капітал, куди краще інвестувати свої кошти, як їх перетворити на пасивний дохід. Ця гра дуже цікава та багато чому може навчити.
Гра крута і я хотіла б зіграти ще. Сподіваюсь що в мене буде така можливість!
Карина Дем’яненко (група ОП-18)
Дякую за такий неймовірний досвід у вигляді гри😊
Це дуже захоплююча та дивовижна гра, яка пов‘язана з нашим життям🤗
Дуже сподобалось і 4 години пролетіли, як одна мить.
Марина Барташ (група ПУА-20)
Дуже сподобалося грати, але було занадто мало часу 😅
Найко Дарія (група ПУА-20)
Нам всім дуже сподобався захід. Час, проведений за грою, пройшов непомітно і ми залишились задоволені процесом. Я вважаю такі фінансово-трансформаційні ігри змогли б не тільки допомогти молоді розумітися на тому, як правильно розпоряджатися своїми коштами, а й розвили б навички аналітики та розрахунку подальших рішень у житті. Значно простіше робите це на свого роду симуляторі, ніж одразу в реальності. В "Життєвий Капітал" я грала вперше, проте вже після одного разу я впорядкувала наявні знання та отримала нові.
Своє знайомство студенти першого курсу та їх куратори провели в FUN PARK 🥳
Лазертаг, боулінг, дартс, автодром🤩
Ці шалені емоції доповнять радісні спогади про початок студентського життя 👍👍👍
Новий навчальний рік розпочався🔔
Першокурсники познайомилися з адміністрацією та викладачами КНУ🇺🇦
Найчарівніші та усміхнені студенти першого курсу зустрілися із своїми наставниками 👩🏫🧚
Куратор групи ОП-21 Буркова Людмила Анатоліївна та куратор групи ПУА-21 Шепелюк Віра Анатоліївна організували для своїх підопічних квест 🔎 "Знайомство з КНУ". Студенти шукали місцезнаходження бібліотеки, актової зали, деканату ФЕУБ, кафедри ООПУА, спортивної зали, кафе.
Першокурсники написали листи собі випускникам 💌. Чекатимемо 2025, щоб їх прочитати✨
Побажаємо вже рідним першокурсникам успішного навчання, смакувати студентське життя, щодня радіти новим відкриттям, цінити отримані знання та досвід, просто бути студентами😀🏆🖋️💻🏅
Здобувачі вищої освіти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та 071 «Облік і оподаткування» успішно захистили бакалаврські та магістерські роботи.
Це останній крок на шляху до отримання диплому про вищу освіту.
Попереду - реалізація, успіх та подальший розвиток!
Здобувачі вищої освіти, що навчаються на спеціальності «Публічне управління та адміністрування», щороку шукають вихід на нові горизонти для представлення своїх наукових розробок широкому загалу.
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, пройшов у березні.
І саме на цей конкурс майбутні публічні управлінці Манелюк Денис та Данилевська Арина подали свою роботу «Usage of information and communication technologies in personnel management of public service in Ukraine» у секцію «Economics and Administration».
До складу журі Конкурсу увійшли 106 спеціалістів-науковців, з них 62 із 19 зарубіжних країн: США, Німеччина, Швейцарія, Ангола, Бенін, Чехія, Італія, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Румунія, Польща, Казахстан, Азербайджан, Грузія, Болгарія, Молдова, Білорусь.
На перший етап конкурсу було подано 239 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з 40 університетів таких країн як: Німеччина, Канада, США, Коста-Ріка, Бразилія, Індія, Пакистан, Ізраїль, Китай, Туреччина, Македонія, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Болгарія.
За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які запрошені до участі у другому етапі конкурсу.
Отже, наші управлінці пройшли у другий етап конкурсу.
Фіналісти були запрошені представити свою роботу на онлайн-конференції англійською мовою.
За результатами презентації і доповіді учасників, журі прийняло рішення щодо визначення переможців і розподілу місць.
Здобувачі Манелюк Денис та Данилевська Арина зайняли почесне третє місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science», отримавши відповідні сертифікати переможців.
Їх науковий керівник, доцент кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Ярова Алла Борисівна, отримала сертифікат подяки, за визнання її відмінної роботи в якості наукового керівника переможцями.
Вітаємо з успішними захистами магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 071 Облік і оподаткування.
Бажаємо реалізації успішної кар'єри!
27.11.2020 року згідно графіку було проведено відкрите заняття старшим викладачем Єлізаровою Катериною Станіславівною з дисципліни «Статистика в обліку» на тему «Індекси».
Наскільки цікава і важлива тема, настільки доступно, наочно і зрозуміло була викладена лекція, що свідчить про високий професійний рівень викладача.
У процесі освоєння матеріалу були залучені студенти, які відразу ж практикувалися здійснювати розрахунки загальних та індивідуальних індексів, що сприяло розумінню сутності показників.
Презентований матеріал Єлізарової К.С. у подальшому може слугувати відео-лекцією для дистанційного вивчення дисципліни.
11.11.2020 року у групах ОП-17-1 та ОП-18-1ск куратором груп Семенякою Т.В. була проведена кураторська година🕖, присвячена надзвичайно актуальній темі сьогодення «Дистанційне навчання: так чи ні?». 💻
👥Обговорювана тема дуже зацікавила студентів групи🤩, всі вони підготували презентації, де висловили своє ставлення до цього питання, зокрема розкрили недоліки👎 та переваги 👍дистанційного навчання.
🗣️Після висловлення власних думок студенти перейшли до жвавого обговорення доцільності дистанційного навчання в сучасних реаліях.
🔊 Після динамічної дискусії стосовно даного питання було вирішено провести голосування☑️, результати якого були досить очікувані: 50%👍 студентів висловилися за дистанційне навчання, а 50% 👎- були проти.
28 жовтня 2020 року кандидат економічних наук, старший викладач кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Голобородько Тетяна Василівна провела відкрите лекційне заняття в дистанційному режимі з дисципліни «Лідерство» на тему: «Емоційний інтелект та лідерство».
Відкрите заняття було проведено в групах ОП-20 та ОП-20ск. В результатів навчання фахівці з обліку і оподаткування повинні вміти працювати як самостійно, так і в команді, проявляти лідерські якості та відповідальність у роботі. Робота бухгалтерів та податківців досить кропітка, вимагає зосередженості та уважності. Такі якості притаманні людям з розвинутим емоційним інтелектом.
Для ознайомлення студентів з основними категоріями щодо емоційного інтелекту викладач представила відео-презентацію з актуальними та цікавими матеріалами. Манера подання матеріалу - це інфотейнмент в дії: відео, музика, ігри тощо.