23 квітня 2025 року студенти та викладачі кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління Криворізького національного університету взяли участь у вебінарі «Як залучити 98 журналістів з 8 країн світу висвітлювати вашу подію» від Української Асоціації Маркетингу.
Спікерка вебінару, Влада Миколюк, засновниця pr-агенції PRoector, поділилася своїм багаторічним досвідом у сфері маркетингу та піару. Її агенція відома успішними проєктами, такими як міжнародний фестиваль GogolFest та релокований День міста Бердянськ.
На вебінарі учасники дізналися:
Як правильно підготувати профайл для зацікавлення іноземних редакцій.
Як ефективно пітчити національні та міжнародні ЗМІ.
Які медіа є найбільш перспективними для співпраці.
Як використовувати 5 козирів для залучення уваги ЗМІ.
В яких випадках потрібна некомерційна інтеграція, а в яких – комерційна.
Влада Миколюк поділилася неймовірним досвідом залучення 98 журналістів з 8 країн світу для висвітлення міжнародного фестивалю GogolFest у Запоріжжі, а також прикладами успішних піар-кампаній для інших проєктів.
Цей вебінар став чудовою можливістю для наших студентів та викладачів отримати практичні знання та навички у сфері медіакомунікацій від провідного експерта галузі.
Дякуємо Українській Асоціації Маркетингу за організацію такого корисного та інформативного заходу!
9 квітня 2025 року студенти та викладачі кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління Криворізького національного університету взяли участь у захоплюючому вебінарі від Української Асоціації Маркетингу на тему: «Ефективне формування портфельної стратегії з капіталізацією фокусних брендів».
Спікеркою заходу виступила Тетяна Іванцова, директорка з маркетингу вино-коньячної категорії Bayadera group, яка поділилася своїм 20-річним досвідом у сфері маркетингу.
Під час вебінару учасники дізналися про:
Стратегії формування збалансованого портфеля брендів.
Особливості роботи з МРЦ в алкогольній категорії.
Ключові KPI для оцінки ефективності маркетингових зусиль.
Реальний успішний кейс реформування портфеля ігристого бренду "Маренго".
Цей вебінар став чудовою нагодою для наших студентів та викладачів поглибити свої знання у сфері бренд-менеджменту та отримати практичні поради від провідного експерта галузі.
Дякуємо Українській Асоціації Маркетингу за організацію такого корисного та інформативного заходу!
8 квітня 2025 року студенти групи ПУА-23 кафедри МООПУ Криворізького національного університету разом з викладачем Адамовською В.С. взяли участь у першій у 2025 році онлайн-лекції Освітнього центру Верховної Ради України, присвяченій основам парламентаризму та демократії.
Цей захід став чудовою можливістю для майбутніх фахівців у сфері публічного управління з перших вуст дізнатися про:
✅Механізми впливу громадян на майбутнє країни поза депутатською діяльністю.
✅Принципи роботи парламентських комітетів.
✅Складний шлях законопроєкту від ідеї до чинного закону.
Студенти активно долучилися до лекції, щоб отримати глибоке розуміння законотворчої діяльності Верховної Ради України, ролі народних депутатів та особливостей ухвалення законів.
Участь у подібних заходах є важливою складовою підготовки кваліфікованих фахівців у сфері публічного управління, які розуміють принципи демократії та механізми державного управління на національному рівні.
Кафедра МООПУ КНУ висловлює подяку Освітньому центру Верховної Ради України за надану можливість та сподівається на подальшу плідну співпрацю!
Викладачі МООПУ підвищують кваліфікацію у сфері автоматизації бізнес-процесів!
Викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету, Адамовська В.С. , Шепелюк В.А. та Денисенко Д.О., взяли участь в ознайомчому онлайн-курсі "Використання прикладного рішення "BAS Комплексне управління підприємством", що проходив з 1 по 3 квітня 2025 року та отримали свідоцтва про прослуховування курсу.
Цей курс, організований Спілкою Автоматизаторів Бізнесу, був спрямований на ознайомлення викладачів закладів освіти з можливостями використання програмного продукту BAS у навчальному процесі.
Кафедра МООПУ прагне постійно вдосконалювати навчальний процес та надавати студентам актуальні знання та навички, необхідні для успішної кар'єри в сучасному бізнес-середовищі.
2 квітня 2025 року студенти та викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету взяли участь у захоплюючому вебінарі "Інтелектуальна монополізація бренду", організованому Українською Асоціацією Маркетингу (УАМ).
Цей захід став чудовою нагодою для наших студентів та викладачів поглибити свої знання у сфері інтелектуальної власності та її ролі в маркетингових стратегіях.
Спікерка вебінару, Олена Якобчук, міжнародний патентний стратег з 25-річним досвідом, поділилася цінними інсайтами та практичними порадами щодо захисту брендів, запобігання атакам конкурентів та виходу на міжнародні ринки.
Під час вебінару були розглянуті такі важливі питання:
✅Як захистити маркетингові рішення та права маркетологів?
✅Як зупинити конкурентів та передбачити їхні атаки?
✅Як пройти проблеми з митницею?
✅Як вийти на ринки Європи, Китаю, США та інших краї
Також були проаналізовані успішні та невдалі кейси відомих брендів, таких як Coca-Cola, Thermos, Cellophane, Aspirin та українських компаній.
Ми вдячні УАМ та Олені Якобчук за організацію цього цікавого та корисного заходу!
Гарантії за вкладами!
27 березня 2025 року студенти та викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету відвідали лекцію «Гарантії за вкладами. Що? Кому? Як? Global Money Week 2025».
Цей захід став чудовою нагодою для студентів та викладачів поглибити свої знання у сфері фінансової грамотності та дізнатися про важливі аспекти захисту своїх заощаджень.
На лекції експерти розповіли про:
✔️Тонкощі системи гарантування вкладів в Україні.
✔️Як захистити свої заощадження в банку.
✔️Як діяти у разі банкрутства банку.
✔️Особливості виплат гарантованої суми в умовах воєнного стану.
✔️Права та обов’язки позичальника банку, який визнано неплатоспроможним.
Лекторами виступили досвідчені експерти:
🔹Віра Анатоліївна Шепелюк, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління КНУ.
🔹Тетяна Василівна Голобородько, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління КНУ.
Дякуємо лекторам за цікаву та пізнавальну лекцію!
Бренд говорить!
26 березня 2025 року студенти та викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету відвідали захопливу лекцію «Бренд говорить» від Української Асоціації Маркетингу.
🔹Спікерка заходу, Аві Щупак, керівниця маркетингових комунікацій lifecell, Volia, Data Group, поділилася безцінними знаннями та практичними порадами щодо створення та розвитку успішних брендів.
Учасники заходу дізналися:
✔️ Основні відмінності товару від бренду.
✔️ Як провести аналіз конкурентів та цільової аудиторії, щоб закласти міцний фундамент для бренду.
✔️ Які опори бренду є ключовими для його успіху (місія, персона, тон комунікації, ідентифікація).
✔️ Де і коли бренд «говорить» зі своєю аудиторією (ATL, Digital, BTL, PR, Retail, Shopper Marketing, Service centre).
✔️ Як бренд комунікує в різних ситуаціях (запуск продукту, сезонна кампанія, ситуативна кампанія, іміджева комунікація, антикризова комунікація).
Ця лекція стала чудовою можливістю для наших студентів та викладачів поглибити свої знання у сфері маркетингових комунікацій та отримати практичні навички від провідного експерта галузі.
Дякуємо Українській Асоціації Маркетингу за організацію такого корисного та цікавого заходу!
Почесна грамота для кафедри МООПУ
21 березня 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління Криворізького національного університету взяли участь у ювілейному заході «Аудит та бухоблік разом у майбутнє!», присвяченому 5-річчю Громадської організації «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД».
Під час урочистостей колектив кафедри був нагороджений Почесною грамотою за плідну співпрацю, високий професіоналізм, відданість фаху, вагомий внесок у розвиток аудиторської професії в Україні, зміцнення соціального партнерства та активну популяризацію діяльності організації.
Всеукраїнський онлайн-форум
Викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету взяли активну участь у всеукраїнському онлайн-форумі "Синергія управління та сталого розвитку: виклики трансформаційної епохи", що відбувся 20 березня. Форум зібрав провідних науковців, практиків та освітян з різних куточків України для обговорення актуальних питань сталого розвитку в умовах сучасних викликів.
Організаторами заходу виступили "Острівці Прогресивності" спільно з Таврійським державним агротехнологічним університетом та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.
У рамках форуму відбулася панельна дискусія за участі відомих експертів, серед яких Григорій Монастирський, Марина Ажажа, Володимир Засанський, Аліна Помаза-Пономаренко, Людмила Зайцева та Євген Овчаренко. Спікери поділилися своїми знаннями та досвідом у сферах корпоративної соціальної відповідальності, стратегії управління економічною безпекою, розвитку публічно-приватного партнерства та особливостей підготовки менеджерів.
Участь у форумі стала для викладачів кафедри МООПУ цінним досвідом, що дозволив поглибити знання у сфері сталого розвитку та обмінятися досвідом з колегами.
Вебінар від УАМ!
19 березня 2025 року студенти та викладачі кафедри маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління долучилися до вебінару «Retention-стратегії, що працюють: від теорії до практики», який відбувся в межах весняного циклу відкритих лекцій та воркшопів від Української Асоціації Маркетингу.
Спікерка заходу — Альона Горковенко, Marketing Team Manager OLX Ukraine and Central Asia, поділилася своїм 17-річним досвідом у маркетингу та розповіла про ключові аспекти утримання клієнтів як стратегії, що безпосередньо впливає на прибутковість бізнесу.
🔹 Учасники вебінару дізналися:
✅ Чому retention важливіший за залучення нових клієнтів
✅ Як побудувати ефективну систему утримання клієнтів
✅ Які метрики допомагають відстежувати лояльність
✅ Практичні інструменти для роботи з клієнтською базою
Такі заходи — чудова можливість для студентів отримати практичні знання від провідних експертів галузі та глибше зрозуміти сучасні маркетингові тренди.
📌 Дякуємо організаторам та спікерам за цінний досвід! Чекаємо на нові цікаві лекції та воркшопи. 🎓✨
Вебінар від Української Асоціації Маркетингу!
12 березня 2025 року студенти та викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету долучилися до вебінару «Ефективний інтернет-магазин: тренди, інструменти, кейси», організованого Українською Асоціацією Маркетингу.
🔹 Спікерка заходу – Алла Петриченко, співзасновниця платформи Shop-Express, експертка у сфері інтернет-маркетингу та e-commerce, поділилася актуальними знаннями та практичними кейсами.
На вебінарі обговорили:
✔️ Яким повинен бути сайт для ефективного продажу товарів і послуг.
✔️ Актуальні тренди у сфері e-commerce.
✔️ Маркетингові та технічні інструменти для просування інтернет-магазинів.
✔️ Використання штучного інтелекту для автоматизації онлайн-продажів.
✔️ Реальні кейси брендових інтернет-магазинів.
Участь у подібних заходах дозволяє студентам та викладачам залишатися в тренді сучасного digital-маркетингу, отримувати практичні знання та знайомитися з експертами галузі.
12.03.2025 р. здобувачі вищої освіти з публічного управління та адміністрування відвідали онлайн-вебінар від Волошиної Марії, координаторки напряму стажування в ОМС ГО "Заходи" та Кучинської Людмили, ком'юніті-менеджерки ГО "Заходи". Вони розповіли про можливості отримання практичного досвіду в сфері управління, про можливості стажування в підрозділах Виконкому Криворізької міської ради, зокрема в Департаменті освіти і науки, Управлінні культури, Службі у справах дітей та Департаменті сім'ї, молоді та спорту.
Воркшоп з таргетингу від Української Асоціації Маркетингу!
5 березня 2025 року студенти та викладачі кафедри МООПУ Криворізького національного університету долучилися до першого заходу весняного циклу відкритих лекцій та воркшопів від УАМ.
Тема воркшопу – «Таргетинг у Meta: основи та роль таргетолога».
Спікерка заходу – Валентина Костюк, власниця маркетингової агенції PromoKiwi, експертка з таргетованої реклами та продажів у соціальних мережах. Учасники отримали унікальну можливість:
✅ Дізнатися про основи рекламних кампаній у Facebook та Instagram
✅ Ознайомитися з ключовими інструментами Meta Ads
✅ Дослідити професію таргетолога та її перспективи
Учасники активно долучалися до обговорень, ставили запитання спікерці та отримали корисний гайд із налаштування реклами. Захід став чудовою можливістю розширити знання з digital-маркетингу та таргетованої реклами – ключових компетенцій сучасного маркетолога.
Дякуємо організаторам та Українській Асоціації Маркетингу за цінний досвід та нові знання! Попереду ще багато цікавих лекцій та воркшопів – слідкуйте за анонсами та приєднуйтесь!
3 березня 2025 року до Криворізького національного університету завітали
представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Здобувачі спеціальностей «Облік і
оподаткування» та «Маркетинг» були запрошені на оплачуване стажування з
перспективою працевлаштування. Про кар’єрні перспективи розповідав в.о. начальника
відділу маркетингу Тарас Авраменко.
10 грудня 2024 року викладачі та студенти кафедри ООПУА відвідали онлайн відкритий освітній захід «Врегулювання культурної сфери в Європейському Союзі», організований Вищою школою публічного управління у співпраці з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Фондом Ганса Зайделя в Україні.
Захід надав унікальну можливість учасникам отримати цінні знання про роль культурної політики у взаємодії з іншими політиками Європейського Союзу. Обговорювалися питання розмежування повноважень між спільнотою та країнами-членами, особливості регулювання цієї сфери у внутрішньому законодавстві різних держав, а також перспективи поглиблення співпраці України з ЄС у галузі культурної взаємодії.
6 грудня 2024 року асистент кафедри ООПУА Денисенко Д.О. відвідала онлайн-тренінг у навчально-науковому інституті «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) в межах проєкту «Школа грантрайтингу». Захід був спрямований на підвищення навичок підготовки та подання проєктних пропозицій для участі в конкурсних програмах Європейського Союзу «Горизонт Європа».
Було обговорено питання пошуку партнерів для формування ефективної проєктної команди; структурних елементи грантової заявки та важливих деталях її оформлення.
Школа грантрайтингу – це чудова можливість для науковців, викладачів і молодих дослідників покращити свої навички та отримати підтримку у створенні конкурентоспроможних проєктних пропозицій.
5 грудня 2024 року відбулася онлайн-зустріч між представниками Криворізького університету та Чеського університету природничих наук у Празі, яку відвідали викладачі кафедри ООПУА.
Представники факультету економіки та менеджменту Чеського університету ознайомили учасників з можливостями співпраці та напрямами роботи кафедр, серед яких інформаційні технології, економічні теорії, фінанси, управління, гуманітарні науки, психологія та інші. Під час зустрічі обговорили потенційні партнерські програми, зокрема студентські обміни, спільні дослідницькі ініціативи та проєкти, спрямовані на розвиток освітньої діяльності.
Особливу увагу приділили інтеграції сучасних технологій у навчальний процес, використанню міждисциплінарного підходу та перспективам залучення міжнародних грантів для фінансування майбутніх проєктів.
Ця зустріч стала важливим кроком у зміцненні міжнародної співпраці та відкрила нові можливості для розвитку освіти й науки в обох університетах. Учасники подякували організаторам за ініціативу і висловили готовність продовжувати роботу у цьому напрямі.
На завершення заходу було домовлено про подальші зустрічі та практичне впровадження спільних ідей у життя.
Викладачі та студенти кафедри ООПУА прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні перспективи розвитку обліку, фінансів, економіки, управління, права та інженерії», організованій Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні ЗНУ.
Як співорганізатор конференції від Криворізького національного університету з вітальним словом виступила завідувачка кафедри ООПУА, к.е.н., доцент Вікторія АДАМОВСЬКА.
Конференція зосередила увагу на актуальних питаннях розвитку обліку, фінансів, економіки, управління, права та інженерії, що відображає мультидисциплінарний підхід до вирішення сучасних викликів. Викладачі та студенти активно долучилися до обговорення актуальних проблем, представили результати власних досліджень та ініціатив, що стосуються інновацій у зазначених сферах.
Значний інтерес викликали доповіді студентів, які презентували свої напрацювання у сферах цифрової трансформації, оптимізації бізнес-процесів та вдосконалення облікових і фінансових механізмів. Це свідчить про високий рівень підготовки учасників та їхню здатність відповідати на виклики сучасності.
Викладачі, у свою чергу, поділилися досвідом впровадження інноваційних підходів у навчальний процес, обговорили тенденції розвитку галузевої освіти та дослідили можливості інтеграції наукових результатів у практичну діяльність підприємств.
Організація конференції була проведена на високому рівні, що сприяло комфортній атмосфері для продуктивного діалогу та створенню умов для подальшої співпраці між учасниками. Зустрічі такого формату мають величезне значення для розвитку науки, освіти та професійної діяльності.
Висловлюємо вдячність організаторам за можливість взяти участь у цьому заході та сприяти розвитку наукового потенціалу молоді та викладацького складу. Сподіваємося на подальшу співпрацю та організацію таких заходів у майбутньому.
З 2 по 4 грудня наші студенти-маркетологи мали можливість взяти участь у заході Market Research Days, організованому компанією АрселорМіттал Кривий Ріг. Ця подія стала для студентів унікальною можливістю дізнатися про практичні аспекти маркетингу.
У перший день здобувачі познайомилися з командою маркетингу та дізналися про основні цілі і стратегії підприємства.
Другий день був присвячений виконанню практичних завдань, що було ефективним через зворотний зв'язок з експертами. Далі відбулася екскурсія на виробничі майданчики, що дуже сильно вразило, адже масштаби приголомшують.
В останній день здобувачі презентували результати наших досліджень, отримавши конструктивну критику та поради від керівників маркетингу. Це стало чудовою можливістю для наших студентів покращити свої навички публічного виступу.
Даний захід не лише дав можливість ознайомитися з роботою великої міжнародної компанії, але й надихнув майбутніх маркетологів на подальший розвиток у цій сфері. Дякуємо організаторам та команді АрселорМіттал Кривий Ріг за цю неймовірну можливість!
З 23 по 30 жовтня 2024 року здобувачі спеціальності Маркетинг брали участь у віртуальному турнірі «Бізнес-ігри: Віртуальний турнір для студентів» від КПІ ім. Сікорського, де мали можливість зануритися у світ бізнесу, працюючи над управлінням віртуальної компанії, зокрема Digital Marketing Agency. Протягом турніру студенти виконували різноманітні завдання, які включали: стратегічне планування, прийняття бізнес-рішень, аналіз ринкових ситуацій, управління ресурсами та персоналом, ціноутворення та маркетинг, конкурентне середовище.
Здобувачам сподобалося взаємодіяти з іншими учасниками, обмінюватися думками та ідеями. Це був чудовий досвід для розвитку командної роботи та комунікаційних навичок. Також було цікаво спостерігати за результатами рішень, які здобувачі приймали, і бачити, як вони впливають на загальний успіх їх віртуальної компанії. Турнір став не лише можливістю покращити навички здобувачів, але й отримати нові знання про сучасні бізнес-процеси.
1-2 листопада 2024 р. професор кафедри Євгенія Міщук у межах компонента «Економічне відновлення та ринкові системи» (EMRS) програми CLEAR взяла участь в офлайн тренінгу на тему «Ефективні інструменти залучення клієнтів: маркетинг та онлайн продажі».
✍️ На тренінгу були розкриті важливі аспекти маркетингу:
▪️Етапи та цілі продажу.
▪️Алгоритми роботи на кожному з етапів продажу для подальшого самостійного використання у роботі.
▪️Мотиви клієнтів.
▪️Проведення презентацій товарів/послуг на “мові вигоди”.
▪️Як мобілізувати можливості для продажів та вирішувати завдання у ситуації воєнних ризиків.
▪️Шлях клієнта до покупки онлайн - як управляти різними етапами і що впливає на кінцеві продажі.
▪️Прогноз онлайн продажів - як порахувати чи буде вигідною реклама ще до запуску рекламних кампаній.
▪️Канали онлайн продажів - від продажів через рекламу в Google до груп у Viber.
▪️Роботу в Google Analytics 4 - як аналізувати результати, ключові звіти для підприємця.
🧑💻 Тренінги проводили:
Дмитро Якимець - керівник відділу не корпоративної соціальної відповідальності найбільшої ІТ компанії в Україні «EPAM», експерт з організаційного розвитку, тренер року за версією Форуму громадянського суспільства.
Юрій Пирч - експерт з digital marketing, засновник та директор компанії «К2 - реклама для інтернет-магазинів». Має 15 років досвіду у сфері реклами.
Завідувачка кафедри ООПУА, Вікторія Адамовська, успішно пройшла міжнародне підвищення кваліфікації на тему "МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ". Захід відбувся з 22 по 31 жовтня 2024 року в м. Люблін (Республіка Польща) та був організований Інститутом Науково-дослідним Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародною фундацією науковців та освітян.
Під час навчання слухачі детально ознайомилися з актуальними тенденціями використання штучного інтелекту в освіті. У рамках програми були розглянуті такі важливі питання:
Майбутнє навчання: як штучний інтелект, віртуальна реальність і цифрові інструменти змінюють освітній процес.
Роль ШІ в навчанні: як штучний інтелект може покращити ефективність навчання та індивідуалізувати освітній процес.
Вплив ШІ на майбутнє освіти: які виклики і можливості відкриває штучний інтелект для систем освіти.
Розвиток людини в епоху штучного інтелекту: як зберегти людський фактор в освіті в умовах зростання ролі технологій.
Отримані знання дозволять слухачам впроваджувати інноваційні методи навчання, засновані на використанні штучного інтелекту.
посилання: https://www.iesfukr.org/certificate/242?search=Adamovska
01.11.2024 року студенти спеціальностей 281 ПУА та 71 ОП разом з викладачами кафедри ООПУА прийняли участь у вебінарі щодо знайомства з особливостями та можливостями віртуальної академічної мобільності. Де ознайомились з MOVEx – 3-річний проєкт, спрямований на організацію ефективної програми віртуального обміну як платформи для професійної та міжкультурної взаємодії, обміну досвідом, для забезпечення високоякісних освітніх послуг та створення умов для розвитку навичок співпраці та спілкування молодих людей та розширення доступу до міжнародного навчання для кожного студента, незалежно від його життєвих обставин, походження чи здібностей, особливо в час, коли студентська мобільність обмежена, а фінанси лімітовані.
Під час зустрічі студенти почули про те, як працює ця програма та хто є координатором на факультетах.
Зустріч була цікавою та повчальною для студентів.
Дякуємо за можливості!
Студенти ОП Публічне управління та адміністрування прийняли участь у вебінарах «Актуальні питання залучення молоді в контексті відбудови та відновлення України», які відбулися 29-30 жовтня 2024 року. Учасники зосередились на ролі молоді у створенні інноваційних підходів до розвитку громад, підтримці економічного зростання та формуванні соціальної згуртованості.
24 жовтня 2024 року студенти спеціальностей 075 Маркетинг та 281 Публічне управління разом з викладачами кафедри ООПУА відвідали захід від АрселорМіттал Кривий Ріг в онлайн-форматі. На зустрічі "Кава з маркетологом" пан Тарас, який працює керівником відділу продажів в компанії поділився своїм досвідом роботи в маркетингу. Це була чудова можливість для студентів задати питання та отримати відповіді на них.
Зустріч була цікавою та повчальною для студентів.
Дякуємо за можливості!
Програма SAP допомагає готувати висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними технологіями SAP. Це особливо важливо для української економіки, яка активно рухається в напрямку цифрової трансформації.
Серія лекцій SAP охоплює кілька віртуальних сеансів, які нададуть можливість учасникам зрозуміти як SAP підтримує бізнес-процеси за допомогою своїх рішень SAP S/4HANA, як застосовувати різні модулі для ведення бізнесу.
Мета серії лекцій полягає в тому, щоб підготувати всіх учасників до сертифікації. Курс лекцій також передбачає спеціальні сесії та етапи самостійного навчання (відбуваються між лекціями). Спеціальні сесії надають можливість учасникам дізнаєтеся з перших вуст від партнера SAP і клієнтів SAP, як це бути експертом з бізнес-процесів із глибокими знаннями SAP. Після навчання складається іспит.
24.10.2024 відкриту лекцію проведено Альянсом університетів SAP у тісній співпраці з Університетом Мангейма та співробітниками SOA.
Лекція проводилась в інтерактивній формі. Участь у Відкритій лекції прийняли викладачі кафедри ООПУА: зав. кафедри, к.е.н, доц. Адамовська В.С., к.е.н, доц Голобородько Т.В, д.е.н., доц. Міщук Є.В., док-р філос. з обліку та оподат. Роєва О.С., к.е.н, доц Шепелюк В.А., а також здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти спеціальностей 071 «ОП», 075 «Маркетинг» , 281 «ПУА».
24.10.2024 року викладачі кафедри ООПУА взяли участь у Міжнародному соціально-економічному форумі "Компетенції майбутнього - виклики та загрози в епоху ШІ", присвяченому впливу штучного інтелекту на різні сфери життя. Захід об'єднав експертів, новаторів та лідерів думок для обговорення актуальних питань та пошуку нових рішень. Наші викладачі мали змогу взяти участь у дискусіях на актуальні теми, такі як розвиток компетентностей для роботи в умовах ШІ, енергетична трансформація та соціальна відповідальність бізнесу в епоху штучного інтелекту.
У програмі було аж 6 надихаючих панелей:
1️⃣ Галузь 5.0 в епоху AI - Компетентності та стійкість
2️⃣ Енергетична трансформація в епоху штучного інтелекту - Інновації та тенденції майбутнього
3️⃣ Наука, бізнес, освіта у світі ШІ - розвиток компетентності майбутнього
4️⃣ ESG в епоху AI - соціальна відповідальність та стійкість
5️⃣ Благопочуття на робочому місці в епоху штучного інтелекту
6️⃣ Сучасні технології в бізнесі – роль ШІ в автоматизації та інноваціях
За результатами форуму були отримані сертифікати. Дякуємо за запрошення!
24 жовтня 2024 року асистент кафедри ООПУА Денисенко Діана відвідала круглий стіл "Економіко-правові питання у побудові сталого майбутнього: інтеграція ESG, права людини та сталий розвиток для економічного зростання України", який організували:
Кафедра бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Одеського національного економічного університету (Україна), KU Leuven (Бельгія) та SAGE Лабораторія Страсбурзького університету (Франція).
Було розглянуто безліч питань, які стосуються сталого розвитку, майбутнього України на світовій арені, розвитку людського потенціалу та багатьом іншим важливим питанням.
Дякуємо за запрошення!
17 жовтня 2024 року викладачі та студенти кафедри ООПУА відвідали лекцію-презентацію Чарльза Вайтхеда, засновника EO Business Incubators, що стала унікальною подією для всіх, хто цікавиться розвитком стартапів та інноваційного підприємництва. Вайтхед, визнаний експерт у цій галузі, поділився своїм багаторічним міжнародним досвідом, майстерно висвітливши ключові етапи та виклики комерціалізації науково-технічних розробок.
Особливу увагу привернули практичні приклади успішних проектів, які Вайтхед детально проаналізував, надаючи корисні поради щодо стратегій виходу інновацій на світові ринки. Його здатність чітко й просто пояснити складні бізнес-процеси зробила лекцію доступною як для новачків, так і для досвідчених підприємців.
Ця подія відкрила для учасників можливість отримати цінні інсайти щодо розвитку власних проектів та дізнатися про актуальні глобальні тренди у сфері комерціалізації наукових ідей.
Студенти спеціальней 075 Маркетинг та 281 Публічне управління та адмністрування мали унікальну можливість поспілкуватися з HR-спеціалістом АрселорМіттал Кривий Ріг в онлайн-форматі на зустрічі "Кава з професіоналом". Під час зустрічі було детально розглянуто широкий спектр соціальних програм, які підприємство пропонує своїм працівникам. Особливу увагу було приділено важливості командної роботи в сучасному бізнесі та викликам, з якими стикаються управлінці при управлінні людським потенціалом та реалізації проєктів. Студенти дізналися про можливості проходження стажування та кар'єрного зростання на підприємстві та отримали відповіді на свої запитання щодо роботи в одній з найбільших металургійних компаній України.
Здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 Облік та оподаткування, 075 Маркетинг та 281 Публічне управління та адміністрування 16.10.2024 року взяли активну участь у вебінарі «Супроводження експортно-імпортних операцій», організованому Центром Підтримки Продажів Метінвест Бізнес-сервіс, який вже багато років виступає у якості роботодавця для випускників кафедри ООПУА.
Спікери від МБС, зокрема Дзех Олена Юріївна, керівник Центру Підтримки продажів, та інші досвідчені фахівці, поділилися цінними знаннями про особливості логістичного супроводу експортно-імпортних операцій, продемонстрували приклади внутрішніх документів, як працює логістика підприємств холдингу, як здійснюється маркетинг компанії та пошук нових ринків збуту продукції підприємства на міжнародній арені.
Отримана інформація буде корисною для наших студентів при виборі майбутньої професії та для викладачів при підготовці нових навчальних програм.
Дякуємо організаторам вебінару за цікаву та пізнавальну подію!
9.10.2024 студентка другого курсу кафедри ООПУА Карина Самарська взяла участь у презентації проєкту "UpShift". Захід ознайомив молодь з можливостями професійного розвитку та реалізації власних ідей.
Проект "UpShift" пропонує студентам широкий спектр інструментів для зростання та самовдосконалення. Учасники презентації дізналися про нові можливості для навчання, стажування та участі у різноманітних ініціативах.
Спікери заходу – успішні фахівці з різних галузей – поділилися своїм досвідом та мотивували молодь до активної життєвої позиції.
9 жовтня 2024 року завідувач кафедри МООПУА Вікторія Адамовска прийняла участь в загальних зборах ГО «Обʼєднання маркетологів України», де відбулося обговорення звіту за 5 років діяльності організації та обрання Виконавчого Директора на наступні 5 років
Також були окреслені напрями роботи ГО та її членів на наступний рік, спрямовані на розвиток маркетингу в Україні та залучення іноземних партнерів.
Викладачі кафедри ООПУА взяли участь у важливому заході, що відбувся 5 вересня о 16:00, на тему "Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО" за участі провідних екпертів Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти:
👤 БУТЕНКО Андрій – голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
👤 ЄРЕМЕНКО Олена – заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
👤 НАЗАРОВ Іван – заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Голова Апеляційного комітету
Запис заходу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PcU087_4jF4&feature=youtu.be&themeRefresh=1
День Європи
Цьогоріч (2024) Україна вдруге відзначила День Європи 9 травня.
Студенти кафедри ООПУА Криворізький національний університет доєдналися до заходу, який організував Освітній центр Верховної Ради України - Парламентський онлайн-урок до Дня Європи.
Організатори виступили з надзвичайно цікавими доповідями про День Європи. Вкотре пишаємося тим, що ми - українці, ми - європейці!
Турнір «START-UP»
Участь доцента кафедри ООПУА Криворізький національний університет Шепелюк Віри Анатоліївни у турнірі «START-UP»
15 травня 2024 року на базі Криворізького ліцею №35 «Імпульс» КМР пройшов заключний етап «турніру START-UP» - захист стартапів-проєктів у чотирьох галузях:
комерційні підприємницькі
освітньо-культурні
інформаційні технології та інженерія
соціально-реабілітаційні.
Доцентку кафедри ООПУА Шепелюк Віру Анатоліївну було запрошено взяти участь у якості члена журі
Вона висловила високу оцінку рівня представлених проєктів та відзначила значний прогрес молодих новаторів у розвитку своїх ідей. У турнірі взяли участь 16 проєктів, серед яких було 6 індивідуальних та 10 командних.
Всі проєкти отримали дипломи Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради І та ІІ ступенів. Гран-прі отримав проєкт «Розпалювач для багаття «FireST» від Григоровича Ігора, учня 8 класу Криворізького ліцею №129 КМР, під керівництвом тренера Лихопавло Наталії Юріївни.
Віра Анатоліївна відзначила цей проєкт як надзвичайно інноваційний та практичний Спеціальну відзнаку від журі отримала команда Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №70 з проєктом "Розумний город. Microgreen". Шепелюк Віра Анатоліївна підкреслила важливість цього проєкту для розвитку сучасних технологій у сфері сільського господарства
Віра Анатоліївна зазначила: «Я вражена високим рівнем підготовки учасників та їхньою здатністю до креативного мислення. Всі проєкти були надзвичайно цікавими та мали велике практичне значення. Це свідчить про величезний потенціал нашої молоді та їхню готовність до створення інноваційних рішень для майбутнього».
Учасники отримали цінні поради від представників Департаменту освіти та в.о. мера Вілкула Ю.Г., працівників ПАТ АрселорМітал Кривий Ріг.
Гра Electionville (Місто Виборів) 🏛️
16.05.2024 р. викладачі та студент кафедри ООПУА відвідали захід, організований ГО Об'єднання відповідальних громадян.
Представники кафедри взяли участь у грі Electionville (Місто Виборів) 🤝.
Тренер: Анна Поддуєва ❤️🔥💎 - юристка, ФОП, дружина військового @ann.poddueva012
Учасники гри відчули на собі як працює місцеве самоврядування 🏙️, дізналися про суть, етапи та особливості демократичного процесу 📚.
Гра Electionville (Місто Виборів) - це чудова можливість для отримання знань та розвитку навичок з публічного управління та адміністрування 💼.
Наука об'єднує
16 травня 2024 року у межах заходу "Наука об'єднує" 🖋️ професорка кафедри ООПУА Євгенія Міщук провела студію "Трансдисциплінарність у роботі наукового гуртка (на прикладі наукового гуртка "Школа лідерства та управління змінами").
💯Робота в студії не тільки сприяла активному дискурсу навколо трансдисциплінарності в Україні, але й підсвітила найгостріші проблеми освітян💡☀️ Будемо раді налагодженню взаємної співпраці і сподіваємося на наступних заходах виробити можливі напрямки вирішення виявлених проблем💯
Наука об'єднує
16 травня у межах заходу "Наука об'єднує" 🖋️
викладачі кафедри ООПУА
Амбасадорки ФГВФО Щепелюк В.А. та Голобородько Т.В та викладачі Роєва О.С. та Денисенко Д.О.
провели тренінг з фінансової грамотності для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Вчителі зазначили про актуальність підготовки учнів до викликів сучасного світу, забезпечуючи їм необхідні навички для управління фінансами. 💯
Такий підхід до навчання підкреслює важливість інтеграції фінансової грамотності в шкільну програму, що сприятиме формуванню фінансово компетентного суспільства.💸
❤️ Учасники заходу висловили вдячність організаторам за можливість отримати нові знання та навички, а також за підтримку у впровадженні фінансової грамотності у навчальний процес.
Управління проектами
08 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри ООПУА відвідали міжнародний вебінар «Управління проектами» від Іва Штольца, французького підприємця, який має великий досвід роботи у меблевому бізнесі. Він відкрив секрети успішного управління приватним підприємством.
Управління проектами
25.04.2024 викладачі кафедри ООПУА та студентка-маркетолог відвідали майстер-клас : Голос. Комунікація. Впевненість.
Спікерка: 💎Вікторія Левченко – наставник по голосу для експертів та бізнесу, актриса, керівник театральної студії «Аншлаг», психолог.
Вікторія Левченко розповідала про те, як можна здобути впевненість за допомогою голосу. Програма події включала розгляд таких аспектів: голос як ключовий засіб комунікації, важливість комунікаційних навичок для експертів та підприємців.
Учасники отримали можливість детально розглянути складові ефективної комунікації, психологічний аспект успішної комунікації, а також тему "Про що говорить наше тіло, поки ми мовчимо", та способи впевнено та без страху представляти себе.
Це був незабутній, цінний, цікавий майстер-клас🔥🔥🔥
Тайм-ментор
16.03.2024 асистент кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Денисенко Діана Олександрівна відвідала бізнес-гру «Тайм-ментор» від АрселорМіттал Кривий Ріг.
Гра імітує реальні бізнес-процеси, даючи можливість учасникам відчути себе в ролі керівників різних рівнів підприємства.
Також гра допомагає навчитись комунікації в команді, розподілу робочого часу, делегувати завдань та розвивати тайм-менеджмент.
Створення міні діджитал агенції
26 лютого 2024 року студенти спеціальності 075 Маркетинг відвідали вебінар "Створення міні діджитал агенції". Студенти отримали покрокову інструкцію для початківців, які хочуть, але не знають
як розпочати власну справу, дізнавшись:
📌переваги власної діджитал агенції перед фриланс, чому фрилансер обмежені в доході;
📌які ніші мають попит, як на українському, так і західному ринках;
📌які аспекти важливо враховувати перед створення агенції, а на що не варто витрачати увагу на початку.
Головні спікери Максим Сенченко та Ілля Крабовський (6+ років досвіду у сфері діджитал-маркетингу і таргетованій рекламі, офіційні партнери Google та Facebook).
Дякуємо Максиму Сенченко та Іллі Крабовському та всій команді Genius Space💛💙
P.S. Якщо ви не втілюєте свої мрії, то втілюєте чужі. Крапка.
Всеукраїнськbq конкурс-захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
10.01.2024 на базі КСШ 70 у м. Кривий Ріг проводився щорічний І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (наукового відділення економіки).
На прохання в.о директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міськради Ратєєвої Світлани для роботи в журі направлено співробітника Криворізького національного університету, кан.економ.наук, доцента, доцента кафедри обліку , оподаткування, публічного управління та адміністрування Шепелюк Віру Анатоліївну.
Всі роботи, які було представлено на конкурсі, були добре підготовлені та продемонстрували великий потенціал учнів: їх аналітичні навички, розуміння економічних процесів та здатність до творчого мислення.
Учасники продемонстрували високий рівень підготовки своїх досліджень та презентацій.
Конкурсанти розглядали актуальні теми з економіки. Вони досліджували різні аспекти - від мікроекономіки до макроекономіки, від фінансів до міжнародного бізнесу.
Це свідчить про широкий інтерес та розуміння учасниками різних напрямків економічних процесів.
Дякуємо організатором за проведення заходу на високому рівні!
Психологія стресу та спілкування в бізнес-середовищ
24.11.2023 р. викладачі кафедри ООПУА взяли участь у воркшопі на тему «Психологія стресу та спілкування в бізнес-середовищі».
Воркшоп проходив під час ІІІ Міжнародної конференції «Взаємовідносини державного управління та менеджменту суб’єктів господарювання».
Спікер: запрошений професор, бізнес-тренер, доктор Ірина Бурлакова.
Аудит і фінансовий механізм у системі управління
17.11.2023 р. викладачі кафедри ООПУА (Адамовська В.С., Шепелюк В.А та Роєва О.С.) взяли участь у Міжнародному круглому столі університетів-партнерів на тему: «Аудит і фінансовий механізм у системі управління».
Структурування тексту, як запорука успішного виступу
15.11.2023 р. студенти спеціальності Публічне управління та адміністрування першого та другого рівнів вищої освіти відвідали вебінар "Структурування тексту, як запорука успішного виступу".
Організатор: Ліга студентів Асоціації правників України.
Спікер: Світлана Наконечна - дипломована артистка драми та кіно, екс-телеведуча, експертка та тренерка з ораторського мистецтва, авторка онлайн-курсу "Заговори дорого"🌟🌟🌟🌟🌟
Дізналися про:
🔹️з чого почати підготовку написання тексту;
🔹️як визначити, яку інформацію краще розмістити на слайдах презентації;
🔹як підготувати цікаву промову;
🔹️як розробити структуру розповіді;
🔹️на що робити акценти в тексті, аби звернути увагу читачів.
Дякуємо експертці💎 та організаторам🫶
Трендова професія таргетолог з потенціалом 1000+ дол на міс
12 жовтня 2023 року здобувачі спеціальності 075 Маркетинг відвідали вебінар "Трендова професія таргетолог з потенціалом 1000+ дол на міс." з навчанням від
Євгена Чувілєка (Засновника маркетингової агенції MindMarketing):
Студенти дізналися:
🔥Хто такий Таргетолог?
🔥Обов’язки Таргетолога
🔥Як правильно налаштовувати рекламу та попрацюємо з інтерфейсом Business Manager
🔥Як шукати клієнтів, які “підводні камені” професії.
Вебінар був дуже інтенсивним! Кількість питань і розгорнуті відповіді, практичні кейси і корисні поради! Зокрема, Городніченко Андрій отримав відповідь на своє питання:
Як правильно запустити рекламу для дропшипінгу щоб уникнути бану акк на фб, і щоб люди не лякались довгої загрузки сайту та не закривали закладку?
Дякуємо Євгену, команді Genius.Space❤️❤️❤️
Тренінг з soft skills,
17.10.2023 р. студенти та викладачі кафедри ООПУА відвідали безкоштовний тренінг з soft skills, на якому дізналися як замість того, щоб використовувати агресивний стиль спілкування навчитися слухати і висловлювати свої ідеї так, щоб знайти спільний шлях до успішного вирішення конфлікту.
Захід відбувається за підтримки CEI (Центральної Європейської Ініціативи).
7 кроків до заробітку НА ВЕБ-ДИЗАЙНІ
15 жовтня 2023 року здобувачі спеціальності 075 Маркетинг відвідали вебінар "7 кроків до заробітку НА ВЕБ-ДИЗАЙНІ". Студенти познайомилися з професією та отримали розуміння її специфіки. 👩💻🧑💻Отримали також відповіді на питання:
*Кому потрібен дизайн?
*Які обов’язки веб-дизайнера?
*З чого почати роботу веб-дизайнера?
Спікер - веб-дизайнер Таня Подольна (реалізувала 46+ проєктів з замовниками з України та Америки).
Дякуємо Тані і всій команді Genius Space ❤️❤️❤️
Всесвітній день туризму
29.09.2023 р. студенти першого курсу взяли участь в квесті InfiniteRed до Всесвітнього дня туризму для студентської молоді Кривого Рогу.
Заходи міста - це не просто розвага. Це можливість познайомитися з культурою, історією та традиціями нашого міста.
Дякуємо КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" за організацію захоплюючого заходу 🔥🔥🔥
Турбота про себе як основа ментального здоров'я в ХХІ столітті
28.09.23 р. студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП Облік і оподаткування та ОП Публічне управління та адміністрування відвідали інтерактивну лекцію на тему "Турбота про себе як основа ментального здоров'я в ХХІ столітті».
Тренер: досвідчена Вікторія Дівонько - психологиня, тренерка з розвитку soft skills, яка має багаторічний досвід і є співзасновницею тренінгової агенції "PRO Trainings agency". Вона розкрила таємниці психології та показала, як робити перші кроки на шляху до гармонії і розвитку.
Виконували надзвичайно цікаву вправу під назвою "Батарейка"💎
Дякуємо організаторам та пані Вікторії за цінну інформацію та можливість усвідомити стан власного ментального здоров'я 🙏
Ти герой/героїня свого життя: відкривай себе через історії та соціальні мережі
Для того, щоб навчитися розповідати власні історії так, щоб у інших захоплювало подих, навіть через призму екрану, 18 вересня 2023 р. студенти групи М-23 спеціальності 075 Маркетинг відвідали майстер-клас "Ти герой/героїня свого життя: відкривай себе через історії та соціальні мережі», на якому дізналися головні секрети цікавого сторітелінгу. 🎤 Спікерка - Надія Маслікова, визнаний експерт у м'яких навичках, фахівець з соціальної педагогіки та практичної психології, творча авторка десятків популярних онлайн-курсів та майстриня сторітелінгу. Цей захоплюючий захід показав: Ваша історія - це ключ до ваших найкращих версій у соціальних мережах та житті.✨
Кава із професіоналом
15.09.2023 р. першокурсники спеціальностей
Облік і оподаткування
Маркетинг
Публічне управління та адміністрування
зустрілися онлайн з Катериною Залозних, начальником управління зі стратегічного розвитку адміністрації з персоналу, корпоративних комунікацій та питань євроінтеграції ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"
Зустріч відбулася в приємній дружній атмосфері.
Зустріч про працевлаштування, про кар'єру, про можливості.
Висловлюємо вдячність організаторам. Чекаємо нових івентів з нетерпінням.
Презентація стартапу «FreeBreathing»
Коли маєш мету та буквально живеш своєю ідеєю, то обов’язково здобудеш успіху 🙌
Так і креативна команда кафедри ООПУА КНУ у складі Адамовської Вікторії, Денисенко Діани, Борисенко Аліни на славу попрацювали над своїм стартапом «FreeBreathing» та презентували його 18 липня 2023 року американському фахівцю із фінансових інструментів інвестування, засновнику «EO Business Incubators» Чарльзу Вайтхеду, який завітав до Кривого Рогу. За його сприяння діє велика екосистема підтримки інноваційних проєктів та стартапів, частиною якої стало наше місто.
З десяти представлених проєктів було відібрано шість команд стартаперів на майбутнє навчання, серед них команда проєкту «FreeBreathing»🎉🔥🎉
На команду чекає цікавий та складний етап, але воно того вартує !!!
Бажаємо успіху та тримаємо кулачки за своїх талановитих зірочок ✨⭐️⭐️⭐️
Перевірка інформації в реаліях війни: базові правила та інструменти
15.06.2023 р., викладачі та студенти кафедри ООПУА прийняли участь в Zoom тренінгу: «Перевірка інформації в реаліях війни: базові правила та інструменти»
🎤Лектор: Вікторія Романюк - заступниця директора Могилянської школи журналістики, професорка Мадридського університету ім. Карлоса III та заступниця головного редактора проекту StopFake.org.
Пані Вікторія навчила нас базовим правилам та інструкціям перевірки інформації в реаліях війни.
Було багато цікавих практичних кейсів👍
Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше
💻🧠14.06.2023 викладачі кафедри ООПУА взяли участь в круглому столі «Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше».
🖇️Круглий стіл організований Радою молодих учених при МОН України, Офісом підтримки вченого, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ), Інститутом проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, Інститутом цифровізації освіти НАПН України, Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти
🎯Мета: визначення перспективних підходів до освітніх застосувань та експертне обговорення потенційних проблем етичного та безпечного використання різних моделей ШІ.
Напрямки роботи:
🔹освітні аспекти використання ШІ;
🔹академічна доброчесність та 🔹використання ШІ;
🔹психологічні аспекти 🔹застосування ШІ для освітніх цілей;
🔹кібербезпека під час застосування ШІ.
Ключові аспекти співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку
🌐25.05.2023 р., викладачі кафедри ООПУА та здобувачі вищої освіти ОПП Публічне управління та адміністрування та ОПП Облік і оподаткування відвідали вебінар на тему "Ключові аспекти співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку"
🔥Спікер - Катерина Пенькова, державний експерт Директорату координації державних політик і стратегічного планування Секретаріату Кабінету Міністрів України 🇺🇦
ℹ️ Пані Катерина поділиться непересічним досвідом та знаннями, щодо аспектів економічного співробітництва, які впливають на розвиток України та світу.
🙏Дякуємо Катерині за теоретичні та практичні аспекти співробітництва з ОЕСР👍
Управління проектами як важлива складова професійної та особистої ефективності
В рамках співпраці🤝 Криворізького національного університету з Полтавським університетом економіки і торгівлі 23.05.2023 р. викладачі та студенти кафедри ООПУА взяли участь в круглому столі "Управління проектами як важлива складова професійної та особистої ефективності" (лектор Заступник директора Департаменту- начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Даниленко Сергій Миколайович).
Жити та працювати під час війни. Де брати ресурс освітян
📌25.05.2023 р викладачі кафедри ООПУА прийняли участь у вебінарі "Жити та працювати під час війни. Де брати ресурс освітян".
👍Дізналися звідки в умовах війни брати внутрішній ресурс, щоб жити, розвиватись професійно та передавати знання і досвід молоді.
🌟 Лектор: Рената Делпорте - коуч, бізнес-тренерка, старша віцепрезидентка і Global HR Business Partner у SoftServe.
Управління проектами як важлива складова професійної та особистої ефективності
📌В рамках співпраці🤝 Криворізького національного університету з Полтавським університетом економіки і торгівлі 23.05.2023 р. викладачі та студенти кафедри ООПУА взяли участь в круглому столі "Управління проектами як важлива складова професійної та особистої ефективності" (лектор Заступник директора Департаменту- начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Даниленко Сергій Миколайович).⭐⭐⭐⭐⭐
Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?
📌23.05.2023 р. викладачі кафедри ООПУА, які входять до прогресильного ком'юніті, відвідали онлайн захід, організований ГО «Прогресильні» спільно з Нацагенством із забезпечення якості вищої освіти "Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?"
Спікери онлайн-заходу:
📍Бутенко Андрій – Голова Національного агентства, к. іст. н., доцент
📍Єременко Олена – заступниця Голови національного агентства, д. філол. н., професор
📍Стукало Наталія – заступниця Голови Національного агентства, д. екон. н., професор
📍 Назаров Іван – заступник Голови Національного агентства, д. юр. н., доцент.
Найголовніше:
🔻варто ознайомитись із законопроєктом 8095 (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1774876) «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення якості вищої освіти»
🔻всі зміни наберуть чинності через 6 місяців після підписання Закону
🔻в майбутньому планується постакредитаційний моніторинг та інституційна акредитація закладу
🔻в університетах мають бути ефективні центри забезпечення якості освіти.
📌На черговому засіданні кафедри ООПУА усі нововведення будуть обговорюватися задля забезпечення якісної вищої освіти в КНУ.
Зустріч щодо розвитку фінансової культури
🗝️16.05.2023 представники кафедри ООПУА взяли участь в круглому столі з представниками освіти, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ГО «Діловий клуб «Партнер» в межах Національного проєкту з фінансової грамотності.
🤝На зустрічі обговорювали питання співробітництва між учасниками зустрічі щодо забезпечення розвитку фінансової культури учнів та студентів закладів освіти м. Кривого Рогу.
Викладачі кафедри ООПУА
Віра Шепелюк та Тетяна Голобородько отримали грамоти за участь у проведенні заходів з фінансової грамотності в рамках Національного проєкту з фінансової грамотності від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб🏆🏆
Стартап школи Криворізької інновації розпочали навчання
15.05.2023 учасники Стартап школи Криворізької інновації розпочали навчання🎉🎉🎉
🌟До участі в проєкті долучилися студентки кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету 🌟Денисенко Діана та 🌟Борисенко Аліна, які навчаються за спеціальністю Публічне управління та адміністрування
Дівчата представили цікаву та актуальну ідею проєкту💎
Бажаємо учасникам наснаги та цікавих занять🗝️🧠
❤️🔎Будемо із захопленням слідкувати за процесом написання проєктів.
Проблеми європейської та світової безпеки правові вектори
10 травня 2023 р. викладачі кафедри та магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування» прийняли участь у роботі круглого столу «Проблеми європейської та світової безпеки: правові вектори», який організував Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
🎤З вітальними словами до учасників круглого столу звернулися:
Мисливий Володимир Андрійович - д.ю.н., професор, професор кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
Баранов Олександр Андрійович - д.ю.н., професор, керівник Наукового центру цифрової трансформації та права, Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».
🔵Гострі дискусії викликали доповіді:
Баранова Олександра Андрійовича на тему: «Концептуальні засади трансформації правових систем в умовах сталого розвитку»,
Бабаніна Сергія Володимировича, к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на тему: «Основи національної безпеки України як об’єкт комп’ютерних кримінальних правопорушень».
Змістовна й актуальна інформація викликала інтерес у магістрів групи ПУА-22м, викликані питання знайдуть своє подальше обговорення на заняттях з дисципліни «Національна безпека».
👍Дякуємо організаторам та доповідачам за таку чудову можливість долучитися до обговорення найбільш нагальних безпекових питань!
Гендерна дискримінація жінок в Україні
📌З 8 по 12 травня 2023 року здобувачі вищої освіти групи ПУА-21 спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідують онлайн-заходи, присвячені Тижню Європи, організованих Національним агентством України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу🇪🇺
🖇️У рамках Тижня Європи заплановано низку заходів: презентацію звіту за результатами проведення опитувань з метою оцінки спроможності виконання завдань щодо імплементації права Європейського Союзу в законодавство України; проведення тематичних днів, зокрема з питань гендерної рівності, доброчесності та належного врядування; інформаційний тренінг щодо SIGMA для державних службовців України; науково-практичну конференцію «Європейські орієнтири публічного управління».
🔵9 травня 2023 року представниця ООН Жінки в Україні Сабін Фрейзер Гюнеш виступила з презентацією на тему гендерної дискримінації жінок в Україні, зокрема, в політиці, що стримує європейську інтеграцію та відновлення країни у післявоєнний період
Спіральна динаміка – методика успішних комунікацій (зустріч 2)
4.04.2023 р. студенти спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 071 Облік і оподаткування взяли участь у другій частині тренінгу "Спіральна динаміка" – методика успішних комунікацій".
Отримали інструменти, які можна ефективно використовувати в процесі комунікацій.
Тренінг проводить кандидат наук, тренер, коуч Валерій Удовенко.
Спіральна динаміка – методика успішних комунікацій (зустріч 1)
30.03.2023 студенти спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 071 Облік і оподаткування взяли участь у тренінгу "Спіральна динаміка" – методика успішних комунікацій.
На тренінгу юзали інструменти для ефективного спілкування!
Тренінг проводить кандидат наук, тренер, коуч Валерій Удовенко.
Сучасні підходи до вибору професії: значення лідерства, Soft skills, підприємницькі навички
30.03.2023 р. викладачі кафедри ООПУА відвідали Всеукраїнський методологічний семінар на тему: «Сучасні підходи до вибору професії: значення лідерства, Soft skills, підприємницькі навички».
Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг
29.03.2023 р., представники кафедри ООПУА відвідали вебінар "Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг" від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Ролік Вікторії.
Дізналися про:
- четверту революцію в історії людства і чому вона торкнеться кожного,
- як комп’ютерні алгоритми змінюють життя,
- що таке відкритий банкінг,
- чи замінить штучний інтелект людину.
Нюанси укладання договорів. Обов'язкові договори для онлайн-бізнесу
24.03.2023 р. представники кафедри ООПУА відвідали вебінар "Нюанси укладання договорів. Обов'язкові договори для онлайн-бізнесу".
Спікер: Лабадіна Надія, юрист у сфері супроводу бізнесу.
Організатор: @kryvyi_rih_league_uba
На заході пані Надія розповіла:
🔹про поняття е-договору та його юридичну силу;
🔹про вимоги щодо змісту й форми електронних договорів;
🔹 переваги переваги та недоліки договорів, укладених онлайн;
🔹особливості укладання таких договорів у сфері бізнесу.
10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час
24.03.2023 р., представники кафедри ООПУА відвідали вебінар "1️⃣0️⃣ найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час" в межах Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей).
Вебінар проведено головною експерткою управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку🏦 України Тетяни Машлаковської.
Захід спрямований на розвиток фінансової грамотності молодого покоління та формування високої фінансової культури українського суспільства.
Нові тенденції у підготовці здобувачів освіти за спеціальністю 281 – Публічне управління та адміністрування
23 березня 2023р., представники кафедри ООПУА прийняли участь у роботі Круглого столу "Нові тенденції у підготовці здобувачів освіти за спеціальністю 281 – Публічне управління та адміністрування".
Захід організовано Радою з міжуніверситетського співробітництва у галузі Публічного управління та адміністрування.
Мета Круглого столу - обговорення нагальних питнь підготовки
здобувачів освіти за спеціальністю 281 – Публічне управління та
адміністрування в умовах викликів сучасності.
Робота здійснювалася у форматі двох секцій:
Секція 1. Євроінтеграційний вектор розвитку корпусу публічних службовців.
Секція 2. Управління реінтегрованими територіями як виклик сучасності.
Управління конфліктами
9 березня 2023 року студенти та викладачі кафедри ООПУА відвідали вебінар від Олени Тарасової, канд. психол. наук, доцента, керівника Центру забезпечення якості вищої освіти Криворізького національного університету
💻 Під час зустрічі ознайомилися з:
✅ основними причини конфлікту;
✅ основними негативними та позитивними наслідками конфліктів;
✅ моделлю конфлікту як процесу;
✅ видами конфліктів;
✅ стратегіями поведінки особистості в конфлікті.
Під час вебінару було проведено опитування присутніх щодо способів, які респонденти використовують для вирішення конфліктів 👍
Також Олена Володимирівна рекомендувала присутнім ознайомитися з Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій у Криворізькому національному університеті.
Дякуємо Олені Тарасовій за змістовну, інформативну, цікаву та корисну лекцію 💐💐💐
Вплив емоційного інтелекту на відносини бізнесу та влади
12.11.2022 р., викладачі кафедри ООПУА прийняли участь у воркшопі на тему «Вплив емоційного інтелекту на відносини бізнесу та влади» від Ірени Співак, бізнес-тренерки із Ізраїлю.
До заходу долучилися:
завідувач кафедри ООПУА, канд. екон. наук, доцент Адамовська В.С.
канд. екон. наук, доцент
Буркова Л.А.
канд. екон. наук, доцент
Міщук Є.В.
канд. екон. наук, доцент
Архипенко С.В.
канд. екон. наук, доцент
Шепелюк В.А.
канд. екон. наук, доцент
Голобородько Т.В.
Викладачі приймали активну участь в обговоренні теми емоційного інтелекту, у т.ч. керівників публічних адміністрацій.
Це ж хакатон!
Hackston #Green4Europe
7 грудня 2021 року доцент кафедри ООПУА Ярова Алла Борисівна відвідала цікавий захід та хоче поділитися з вами враженнями 😮
Той момент, коли взнаєш що таке «hackathon» вже під час самого заходу. І тільки після ремарки модератора: «Це ж хакатон! Він це передбачає!»
🧐Побачила рекламу-запрошення в соціальних мережах, і слово, що привабило - «sustainability», - адже переймаюсь питаннями сталого розвитку як одним з напрямків наукового дослідження.
Подала проект про управління відходами. Його попередньо схвалили. Запрошення на пошті.📩
Захід проходив протягом цілого дня, англійською мовою, в режимі виступів еспертів на початку та всередені дня, а також спілкування в робочих групах по напрямкам в окремих веб-кімнатах. 🤝
Захід проходив на платформі Hopin, яка дає змогу поєднати виступи «зі сцени» зі спілкуванням учасників в кімнатах.🚪
Коли твій проєкт не обраний, за правилами хакатону ти можеш стати частиною іншої команди, привнісши свій внесок у його розвиток.
Так мене перетворили на Sustainability Lead, фахівця по сталому розвитку)😊
Висновки після заходу:
1️⃣. «Заходити» туди командою, щоб була змога попрацювати самим зі своїм проектом.
2️⃣. Спілкування англійською протягом дня - чудовий привід покращити навики розуміння та говоріння.
3️⃣. Адаптивність - ще один навик, який дуже чітко проявляється протягом хакатону.
4️⃣. Робота в команді - прокачується супер-сильно.